MENY

Meld deg på GERONETTs forskningskonferanse

23.-24. august 2021

Radisson Blu Royal Hotell, Bryggen i Bergen

eldre mann med stokk smiler inn i kamera.
Foto: Colourbox

23.- 24. november kan du vere med på Geronetts forskingskonferanse i Bergen. Meld deg på no!

Tema for konferansen er betydning av oral helse for generell helse – og omvendt, og Tannhelsetenesta kompetansesenter Vestland (TkVestland) arrangerer konferansen  saman med mellom andre Universitetet i Bergen.

Geronett er eit tverrfagleg forskingsnettverk for eldrehelse med medlemmer frå tannhelsetenesta, helse- og omsorgstenesta, utdanningsinstitusjonar og sjukehus. Dei ønsker å bidra til auka samarbeid mellom oral helse i andre helsetenesteområde. Derfor arrangerer Geronett ein konferanse med fokus på aldring og helse, der betydninga for oral helse for generell helse hevast fram.

Geronett inviterer derfor alle som har interesse for forsking relatert til eldrehelse og eldretannhelse til Geronett-konferansen 2021. Det kommer fleire anerkjente nasjonale og internasjonale forskarar som bidreg med kompetansen sin den 23. og 24. november.

Les meir, sjå program og meld deg på: https://www.geronett.no/

Senterseminar: Implementation and Evaluation

25.-25. oktober 2023

Kantinen i Alrek helseklynge, Årstadveien 17

Hvordan kan forskning lede til innovasjon i helsetjenesten – og motsatt?

1.-1. november 2023

HelseCampus Stavanger

Lunsjworkshop: Brukermedvirkning i Alrek

10.-10. november 2023

Kommer

DigitalHelse2024

29.-30. mai 2024

Quality Hotel Edvard Grieg